«Студенти проти тютюнопаління!» – під таким девізом пройшло обговорення Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів”, який набрав чинності 16 грудня 2012 року. Представники навчальної юридичної консультації, студенти коледжу (Патіота В., Чуга К., Домрінова А., Омельчук Р, Темченко О., Матвієнко В.) ознайомили  з нововведенями закону.

 

IMG_9854 IMG_9858 IMG_9861

 

Відтепер, повідомили студенти-консультанти, заборонено палити тютюнові вироби, кальяни та електронні сигарети у приміщеннях та на території закладів навчання, охорони здоров’я, державних установ, спортивних споруд, стадіонах, на зупинках громадського транспорту, у ліфтах, під’їздах житлових будинків та ресторанах, барах, кафе.

Застосування фінансових стягнень з порушників покладено на міліцію, муніципальну інспекцію та громадські формування. Сума штрафу складатиме від 51 до 340 гривень.

У приміщеннях підприємств, установ, організаціях усіх форм власності, у гуртожитках, готелях, аеропортах та вокзалах палити можна лише в спеціально відведених для цього місцях.

IMG_9866 IMG_9876 IMG_9878

Маємо надію, що з використанням отриманих правових знань у студентів  коледжу сформується  негативне ставлення до тютюнопаління.