18-19 квітня 2013 року відбулась зустріч студентів коледжу Сумського Національного Аграрного Університету.з представниками Апеляційного суду Сумської області.

Студенти ознайомились з роботою судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду, мали можливість відвідати судове засідання при перегляді вироків, постанов місцевих судів в апеляційному порядку, а також поспілкуватися з секретарем судової палати з розгляду кримінальних справ Гончаровим М.В., який детальніше розповів про роботу суду та надав вичерпні відповіді на поставлені студентами питання.

Студенти стали учасниками відеоконференції з обговорення актуальних питань кримінально-процесуального права. Судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ в режимі он-лайн надавали методичну допомогу судам нижчих інстанцій. Таким чином, майбутні правники мали можливість в дії ознайомитися з повноваженнями як Апеляційного суду, так і Вищих спеціалізованих судів.

DSC05747

Апеляційний суд запропонував і надалі сприяти проведенню подібних заходів та співпрацювати з майбутніми спеціалістами в галузі права з метою надання їм практичної допомоги.

Викладач правових дисциплін Ярем О.А.