2

Органічне землеробство – це майбутнє нашої держави та здоров'я нації. Так, 9 вересня 2016 р. в нашому місті у виставкому центрі «Іллінський» відбулася універсальна виставка «Продукти для здорового життя» і Аграрний форум «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі», яку із задоволення відвідали студенти 3 курсу спеціальності «Економіка підприємства» в рамках проведення заняття з дисципліни «Управління витратами».

Студенти разом з викладачем мали можливість розглянути продукти харчування, насіння, добрива, засоби захисту рослин, солодощі, напої, косметику більше, ніж 30 місцевих товаровиробників. Окрім того Неженець Оксана Петрівна детально розповіла про специфіку вирощування органічної продукції, особливості обробітку грунту, формування витрат та цін.

Після чого, студенти відвідали Аграрний форум, де розглянули презентацію процесу та правил органічного виробництва від сертифікаційного органу, прослухали виступи виробників Сумщини, які знаходяться у стадії одержання сертифікату на виробництво органічної продукції.

Сповнені вражень, емоцій та замислившись над виробництвом та споживанням органічної продукції студенти повернулися до коледжу, де виконають цікаві завдання, пов'язані з органічним виробництвом.