5 грудня в рамках тижня обліково-фінансових та економічних дисциплін у коледжі відбувся брейн-ринг з політекономії між командами ІІ курсу обліково-фінансового відділення. Мета заходу полягає в популяризації економічних знань серед студентської молоді, адже ринкова економіка поширена в світі і вимагає від людей розуміння її основних законів. З кожним роком потрібно дедалі більше знань про господарську будову світу та закони, що в ньому панують.

Свої знання в галузі економічних дисциплін демонстрували команди «Капітал» (спеціальність «Економіка підприємства»), «Розумники» (спеціальність «Фінанси і кредит»), «ВВП» (спеціальність «Бухгалтерський облік»).

В ході гри студенти виявили економічний спосіб мислення при оцінці господарських ситуацій, вміло порівнювали витрати і вигоди внаслідок прийнятого рішення, давали характеристику економічним категоріям, поняттям та демонстрували чітке уявлення як ці категорії й економічні процеси співвідносяться одне з одним.

Гра проводилась у три раунди. Лідерство відразу захопила команда «Розумники» на чолі з капітаном Тимченко Лілією, яка зуміла налаштувати команду на конструктивну гру й особисто зробила вагомий внесок у перемогу команди. Студенти з задоволенням демонстрували набуті знання, а присутні ще раз пересвідчилися у правоті слів відомого економіста Дж. М. Кейнса: «Ідеї економістів мають набагато більше значення, ніж прийнято думати насправді. Саме вони і правлять світом».

Самойленко А.М., викладач економічних дисциплін