Одним з головних пріоритетів навчально-виховного процесу в коледжі СНАУ є практичне навчання. Втілення принципу зв'язку теорії з практикою полегшується, якщо забезпечується наочність у навчанні і навпаки, якщо вивчення теорії проводиться в тісному зв'язку з практикою, створюються умови для унаочнення навчального процесу.

Саме з метою мотивації студентів до вивчення дисципліни «Аграрне право» та «Господарське право» 26 березня 2015 року студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство» відвідали управління Держземагенства в Сумському районі Сумської області.

В ході брифінгу було обговорено низку актуальних питань земельного законодавства, а саме: використання в практиці договорів емфітевзису, суперфіцію та договору оренди, зміна цільового призначення земельних ділянок, внесення відомостей до державного кадастру. Особливе місце в диспуті зайняло питання виділення земельних ділянок учасникам АТО. Так, Головним управлінням Держземагентства в області видано 210 дозволів на ділянки для особистого селянського господарства та для ведення садівництва на площу близько 160 га, а також, 60 рішень Конотопської, 33 - Шосткинської та 2 - Сумської міських ради про надання земельних ділянок для будівництва.

Отже, дані форми співпраці з державними органами влади активно формують професійну компетенцію студента-юриста.