20150509 130349

Студенти правового відділення з нетерпінням чекали травневих канікул, щоб вирушити до чарівних схилів Західної України.

Славетне місто Лева зустріло нас романтичною атмосферою, затишними вулицями з бруківки, величними архітектурними пам'ятками та доброзичливими мешканцями.

Протягом екскурсії відбулося знайомство студентів з побутом міста 14-18 століть, своєрідним музеєм просто неба – площею Ринок, де 45 будинків є історичними пам'ятками, вони відвідали музей зброї «Арсенал», в якому зберігається одна з найбільших колекцій в Україні. Здивувала своїм розмаїттям духовна велич Львова - собори, костьоли, монастирі, каплиці. Здолали підйом на міську Ратушу. Це перлина Львова, що є адміністративною будівлею, де діє міська рада та з якої відкриваються дивовижні пейзажі міста.

Казкова природа Розгірчого, огляд скельного монастиря, дорога до храму через пішохідний місток по річці Стрий, березовий гай та джерело з мінеральною водою відкрилися перед студентами на другий день подорожі. Нам пощастило, бо травень – це найкращий час, щоб побачити в повній красі вишуканий водоспадКам'янка. Підйом на скелі Довбуша був незабутнім та вражаючим!

Відчути подих Середньовіччя, погортати сторінки історії, стати нащадком українських скарбів - саме таку можливість нам надала екскурсія «Золота Підкова Львівщини». Цікава та містична історія-легенда про Підгорецький, Золочівський та Олеський замки заворожує та збагачує.

Ще один сюрприз зустрів нашу команду мандрівників у Києві. Нам довелося побувати на Хрещатику та взяти участь у «Караоке на Майдані», де Герасименко Максим виборов друге місце. Тож привезли до рідного міста не тільки враження та яскраві емоції, а ще й переможця Караоке.

Щасливі та загартовані повернулися додому. Нехай ця подорож стане часточкою позитиву в нашому житті.