Teplo-u-moyemu-domi-logo

Шановні студенти!

Участь у різноманітних конкурсах – це гарна нагода, щоб про Вас дізналися як про творчу особистість!

Телеканали ICTV, Новий, СТБ групи " STARLIGHTMEDIA" організували проведення конкурсу телесюжетів "ТЕПЛО В МОЄМУ ДОМІ", метою якого є створення умов для творчої реалізації молоді та залучення її до вирішення важливих соціальних проблем країни.

Всі умови і приклад конкурсної роботи викладені на сайті doctorhata.org.

До 1 листопада 2015 оргкомітет чекає від молоді невеличкі відеосюжети.

Фотоконкурс «Риба моєї мрії» серед студентів ВНЗ м. Суми на честь 15-річчя підприємства з метою підтримки високого рівня лояльності і зацікавленості жителів міста в продукції компанії, а також культурного різноманіття населення проводить ФОП Кульомза Р.М. (ТМ «Fish King») - підприємство рибопереробної промисловості у Сумській області (40022, м. Суми вул. Воєводіна, 27).

Термін проведення фотоконкурсу: з 10 вересня 2015 р. по 30 вересня 2015 р. Кінцевий термін подання фотографій та анкет учасників: 25 вересня 2015 р. до 17.00.

Всеукраїнська молодіжна організація «Серце до серця» спільно з Литовським центром крові у вересні-грудні 2015 проводить Міднародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя». Основними цілями і завданнями Конкурсу є: формування у молоді активної життєвої позиції; популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства в Україні та Литві; формування здорового способу життя; підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн заради миру та майбутнього.

За детальною інформацією щодо проведення конкурсів звертатися до заступника директора з виховної роботи.