Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

І голос твій нам душі окриля.

Встає в новій красі, забувши лихоліття,

Твоя, Тарасе, звільнена земля!

В. Симоненко

37990303

Щорічно студентів-знавців українського слова збирають мовно-літературні конкурси. Цього року після перших етапів, які проходили на базі коледжу, було визначено кращих студентів, які представляли наш навчальний заклад на другому (обласному) етапі конкурсів.

XVI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика проходив на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, де наші дівчата Пономаренко Анастасія (411), Гарбуз Катерина (412), Могиленець Світлана (421) та Миколенко Аліна (421) виборювали звання кращого мовознавця.

За результатами перевірки робіт Миколенко Аліна стала призеркою конкурсу (4 місце).

12 грудня 2015 року Сумський державний університет зібрав учасників ІІ етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Виконуючи творчі завдання, учасники конкурсу проявили себе не лише шевченкознавцями, а й показали свої вміння і навички у володінні мовними засобами. Зокрема, роздумували про Тараса Шевченка та майбутнє України, про актуальність творчої спадщини Великого Кобзаря саме сьогодні, висловлювали власні міркування з приводу краси й величі його слова.

За результатами перевірки робіт, а їх на І рівні (ВНЗ І-ІІ р.а. нефілологічний напрям) було 42, наші обдаровані дівчата показали наступний результат:

  • Майборода Анжела (111) – 3 місце;
  • Павленко Анжеліка (211) – 4 місце;
  • Темченко Аліна (111) – 10 місце.

Вітаємо призерів, а Майбороді Анжелі зичимо творчого натхнення на третьому (Всеукраїнському) етапі конкурсу.

Лопатка К.М.