ЮД 6

Ліга студентів Асоціації правників України - це молодіжне крило Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», що об'єднує студентів-правників з усієї України, сприяє підвищенню їх професійного рівня та рівня особистого розвитку шляхом проведення семінарів, конференцій, круглих столів, правничих шкіл з актуальних питань у сфері права та юридичних змагань; забезпечує стажування та працевлаштування у провідних юридичних установах шляхом залучення студентів до участі у соціальних правоосвітніх програмах.

З цього року студенти правового відділення коледжу також почали налагоджувати зв'язки з цим об'єднанням.

Зокрема, 27 листопада молоді юристи коледжу відвідали майстер - клас практикуючого адвоката - Чернадчука Олександра Вікторовича на тему: "Особливості складання процесуальних документів в цивільному процесі", який відбувся на базі Сумського державного університету.

4 грудня 2015 року на базі Коледжу Сумського національного аграрного університету відбулась презентація Ліги студентів АПУ, яка була проведена Головою Сумського осередку Ліги студентів АПУ Мариною Кислощаєвою за участі активістів осередку.

Під час презентації звернулись до історії створення Ліги, що особливо актуально в десятирічний ювілей. Також була розкрита структура, основні напрямки діяльності та переваги членства в Лізі. Студенти дізнались, як приєднатись до Ліги та мали можливість задати всі питання, що їх цікавили.

Студенти коледжу, що попередньо відвідували заходи Сумського осередку, відмітили професійну, але достатньо неформальну атмосферу, яка має місце під час спілкування з практикуючими юристами.

А також, 7 грудня на базі Сумського державного університету відбувся майстер-клас старшого слідчого з особливо важливих справ відділу кримінальних розслідувань слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області Чешко Анатолія Анатолійовича на тему: "Реалії розкриття схем порушення податкового законодавства", де студенти дізналися, яким чином на практиці виявити порушення в сфері податкового законодавства та як саме притягнути до відповідальності правопорушників.

Сподіваємося, що студенти коледжу в майбутньому будуть долучатися до дружної команди Сумського осередку та здійснять власний вклад у розвиток юридичної професії та формування молодої правничої еліти.