Надрукувати

Особливості судового процесу

6 квітня 2016 року студенти 3 курсу правового відділення Коледжу Сумського національного аграрного університету відвідали Апеляційний суд Сумської області.

Майбутні правники мали змогу познайомитись із роботою суду «з середини». Студенти були присутні на слуханнях цивільного та кримінального провадження, на відкритому судовому засіданні при перегляді вироків, постанов, рішень місцевого суду в апеляційному порядку. Мали змогу безпосередньо ознайомитись із особливостями здійснення судового процесу та закріпити теоретичні знання з вивчених правових дисциплін.

У перерві між слуханнями їм випала змога поспілкуватися із заступником голови суду Рибалкою Володимиром Григоровичем та поставити йому питання з приводу діяльності суду та процедури здійснення правосуддя. Володимир Григорович розповів про організацію роботи суду, його структуру, поділився своїм досвідом та відповів на питання студентів, навівши безліч цікавих прикладів із власної судової практики.

Візит справив велике враження на майбутніх правників, адже вони мали можливість побачити роботу Апеляційного суду та, зокрема, суддів в реальності.

Перегляди: 2534