DSC2072 Новий навчальний рік розпочато! Першого вересня у коледжі відбулась традиційна лінійка, присвячена Дню знань. Студентська сім'я нашого навчального закладу поповнилась 99 першокурсниками, саме вони були головними на сьогоднішньому святі – отримали традиційний ключ до знань та пообіцяли гідно нести звання студента коледжу СНАУ. Студентів та колектив коледжу привітав директор Чортенко Андрій Миколайович. У вітальному слові першокурсникам він побажав успішного навчання, активного студентського життя, батькам та усім присутнім - міцного здоров'я, миру, щастя, добра, достатку, щедрої долі, педагогічному колективу - подальших успіхів та перемог в усіх починаннях заради процвітання навчального закладу і незалежної України.

З вітальними словами і найщирішими побажаннями виступили також почесні гості свята: Жмайлов Валерій Миколайович – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського національного аграрного університету, Соколов Микола Олександрович – проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності, Омельяненко Петро Пилипович – директор коледжу з 1997 по 2009 роки; отець Сергій.

Кращі студенти, викладачі та співробітники були відзначені грамотами. За давньою доброю традицією, отець Сергій благословив учасників свята на добре навчання , здоров'я, щасливе і радісне життя у вільній Україні.

Тож, усім учасникам навчального процесу бажаємо успіхів, наполегливості, міцного здоров'я, натхнення, наснаги, вдачі і терпіння, злагоди, благополуччя та родинного затишку!