20170216 115005

Ключовою вимогою навчально-виховного процесу в коледжі СНАУ є поєднання теоретичного і практичного навчання.

Тож, з метою мотивації студентів до вивчення дисципліни «Контроль і ревізія» 16 лютого 2017 року студенти 3 курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» відвідали Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області.

Під час екскурсії студентам було представлено великий обсяг завдань Держаудитслужби, які застосовуються при вивченні дисципліни. Так, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами Гончарова Н.О. розповіла про завдання та функції Державної аудиторської служби України. Зоризенко О.А., заступник начальника відділу організаційної роботи та ІТ забезпечення, – про організацію і планування контрольно-ревізійної роботи, про підготовку й проведення ревізій, а також оформлення результатів проведення ревізій. Крім того, студенти зацікавилися виступами заступника начальника відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Єсманова О.М., начальника відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту, фінансових послуг та зв’язку Борозенець Д.С., завідувача сектору моніторингу та перевірок закупівель Касьян Я.О. та завідувача юридичного сектору Сапунова М.І.

Слухаючи їх розповіді, студенти були активними, задавали питання та цікавилися роботою служби. Сподіваємося, такий досвід стане у нагоді майбутнім обліковцям.