6

27 березня 2017 року на базі Іллінецького державного аграрного коледжу відбулось виїзне засідання завідувачів бібліотек Вінницької області та секції з бібліотечної роботи Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентського самоврядування. Тема семінару, яка розглядалася на засіданні «Потенціал і переваги використання соціальних медіа в бібліотеках аграрних навчальних закладах». Організатор семінару ДУ НМЦ «Агроосвіта», методист Степанова Ірина Олександрівна.

Обговорювались актуальні питання застосування нових інформаційних технологій в роботі бібліотек. Зі змістовною доповіддю «Портфоліо бібліотеки навчального закладу» виступила директор НБ НУБіП України Кищак Тетяна Степанівна. Роботу бібліотеки Немішаєвського агротехнічного коледжу, як привабливого місця для навчання та спілкування, представила завідуюча Костромська Антоніна Миколаївна.

Завідуюча бібліотекою коледжу СНАУ Понкратова Людмила Миколаївна взяла активну участь у семінарі і виступила з доповіддю «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в роботу бібліотеки», представила цифрові ресурси бібліотеки, провела віртуальний майстер-клас з теми «Робота з текстовим редактором Microsoft Office Word-2013. Створення фото для реклами заходів бібліотеки в соціальних медіа.» Проведений майстер-клас, практичні питання щодо застосування ІКТ у роботі бібліотеки коледжу СНАУ, викликали зацікавленість у колег і жваве обговорення. Як приклад застосування ІКТ, Понкратова Л.М. представила власну бібліографічну продукцію, інформаційні буклети різноманітної тематики, створені працівниками нашої книгозбірні та подарувала їх бібліотеці Іллінецького коледжу.

Родзинкою семінару була презентація книги поезій «Вернісаж літа» завідувачки бібліотеки Іллінецького державного аграрного коледжу Бухти Галини Олександрівни, яка організувала літературно-мистецьке свято за участю педагогів і студентів. Зі сцени актової зали лунала прекрасна поезія, звучали ліричні і патріотичні вірші, музичні композиції.

Обмін досвідом, обговорення нагальних потреб завжди є корисним для кращої організації власної роботи, для підвищення самоосвіти і застосуванні родзинок передового досвіду в різні процеси праці.

Дякуємо адміністрації і колективу Іллінецького державного аграрного коледжу за гостинність, бажаємо подальших успіхів і натхнення у роботі.

Заступник директора з виховної роботи Лук'яненко Людмила Миколаївна.