sn

1 та 2 грудня 2017 року в стінах Сумської обласної ради пройшла моделювальна гра на тему: «Служитель народу». Взяти участь в ній могли всі бажаючі, незважаючи на вік, але напередодні потрібно було зареєструватися. Метою гри було показати учасникам, що державна служба цікава, але не проста. Організаторам це вдалося. Учасники були вражені, бо все було максимально реально, тобто утворені фракції депутатів, які об'єднувалися та утворювали коаліцію, учасники обирали голову обласної ради, заступника, секретаря, й в подальшому на сесії висували свої проекти рішень щодо благоустрою Сум та області. Також організатори домовилися про зустріч із головою Сумської обласної ради Токарем Володимиром Миколайовичем, його заступником, секретарем, та керівником з питань децентралізації Кареном Агаджановим.

Студенти нашого коледжу взяли участь в цій грі: Забіла Владислав, Дмітрієвський Даніїл та Березовська Валерія. Гра тривала два дні у будівлі Сумської обласної ради. За цей короткий час кожній фракції дали завдання, придумати ідеологію партії, проекти рішень, створити постійні комісії, а також написати політику партії на рік. Студентам це під силу.

Хочу подякувати організаторам, що дали нам шанс відчути себе депутатами і сподіваюся, що в подальшому гра на таку тематику буде кожного року.

Забіла Владислав