DSC4626

12 березня студентами 231 групи було проведено відкритий урок на тему «Подання електронної звітності». Сучасну бухгалтерію і податкову справу неможливо уявити без різноманітних програм для подання звітності, і саме про це розповідали майбутні фінансисти нашого коледжу. Технології не стоять на місці і постійно розвиваються, з ними розвиваються і програми.

Тож, що може запропонувати нам ринок даних програмних продуктів ? Зацікавившись цим питанням студенти представили вісім програм для подання електронної звітності, зокрема такі як «Арт-звіт плюс», «iFin», «1С-Звіт» та інші, разом з тим показали їх переваги і недоліки. Лідером за думкою майбутніх працівників обліково-фінансового апарату виявилась комп'ютерна програма «M.E.Doc». Студенти представили можливості даної програми не тільки в теорії, а і вміло показали це на практиці. Використовуючи знання з податкової системи та інформаційних технологій у фінансово-кредитних установах вони розробили методичні рекомендації по використанню програми «Медок» і вміло представили це аудиторії.

Гарно виконана робота отримала схвальні відгуки викладачів. Зокрема викладач з дисципліни «Податкова система» Гриценко В. Л. відзначила рівень знань в області досліджуваного питання, а викладач дисципліни «ІС і Т у фін-кред. установах» Вернидуб Г. О. практичні навички в користуванні даною програмою.

Студенти, які брали участь в підготовці даного проекту отримали важливі для свого фаху навички, крім того за свої старання нагороджені п'ятірками з обох дисциплін.