DSC5362

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації проекту «Я маю право». Указ спрямований на формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав.

Саме тому наш навчальний заклад у рамках Тижня правової культури, 17 квітня 2018 року провів Турнір з правознавства для учнів шкіл м. Суми. У заході взяли участь 7 команд, зокрема: загальноосвітні школи №1, 6, 17, класична гімназія №1, Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей, Степанівська школа та школа №15 разом з учнями Сумської гімназії №1.

Гра виявилася азартною та захоплюючою. Учні давали влучні відповіді, формулювали свої думки, демонстрували знання з правових питань. Окрім того, необхідно було задіяти акторський талант, щоб якнайкраще проявити себе у конкурсі «Юридичний крокодил (для капітанів)» та точно показати за допомогою міміки юридичні терміни.

Атмосфера було дружньою та веселою. Особливо цікавим виявився конкурс зі складання статуту школи з елементами гумору. Учні всіх шкіл блискуче справилися із завданням.

Боротьба була запеклою, розрив в балах між командами був мінімальний. Проте, журі у складі головуючої Запари Світлани Іванівни, декана юридичного факультету Сумського національного аграрного університету, Шестерніної Наталії Петрівни, заступника директора безкоштовної вторинної правової допомоги та Ярем Людмили Анатоліївни, завідуючої правового відділення коледжу, визначили переможців. Такими виявилися:

· І місце – Сумська ЗОШ №6;

· ІІ місце – розподілили класична гімназія №1 та ЗОШ №1 ім. В.Стрельченка

· ІІІ місце – збірна команда ЗОШ №15 та гімназії №1.

Команди були нагороджені грамотами, цінними подарунками, солодкими призами та фотографіями команди на згадку про турнір. Хотілося б відзначити команду Степаніської школи, яка була відмічена журі і отримала солодкий подарунок за активну участь команди від Запари Світлани Іванівни.

Щира подяка студентам, які підготували прекрасні мелодичні пісні: Миколенко Аліні, Луговик Юлії, Кривоконь Богдані, Кущ Аліні, Темченко Аліні, Мацак Дар"ї, а також талановитим ведучим Дмітрєвському Даніїлу та Березовській Валерії.

Сподіваємося, що надалі буде тривати плідна співпраця коледжу зі школами м. Суми та Сумської області та проведений захід сприятиме зміцненню знань нашої молоді у правових питаннях.

Більше фото: переглянути

Викладач О.П. Неженець