uspih

Чи можливе лідерство над лідером, менеджер та лідер – чи тотожні ці поняття та як виховати в собі лідера – ці питання обговорювали студенти першого курсу правового відділення.

В процесі тренінгу учасниками було виділено ключові якості лідера: впевненість, інтегрованість в життя команди, постійне прагнення до самовдосконалення.

Якщо раніше, щоб вважатися лідером, досить було просто зібрати навколо себе людей, переконати їх в чомусь і взяти відповідальність, то сучасне суспільство диктує високі запити і справжні сучасні лідери, історії успіху яких було представлено студентам – є підтвердженням цьому. Потрібно подавати приклад, надихати, навчати й навчатися та бути максимально ближче до команди – знати в кого вчора померла рибка, а хто збирається в Грузію наступного тижня , бо менеджер - це управління процесами, а лідерство- це управління людьми!

Лідерству не можна навчитися, це можна виховати й прийти до нього через досвід. Хочеш бути лідером – запасись терпінням, додай дисципліни – і вперед!