DSC1062

На базі коледжу СНАУ 10 квітня 2019 року відбулося змагання інтелектуалів, знавців економічної теорії. В усі часи освіченою вважалася та людина, яка володіла основами економічних знань. Чому? – запитаєте ви. Справа в тому, що в людському суспільстві немає жодної сфери життя, жодної країни, де б людина була незалежною від світу економіки, від економічних законів.

Змагання проходило у формі інтелектуальної гри. Гра проходила в 4 раунди:

1. Інтелектуальний штурм

2. Економічне лото

3. «Чорна скринька»

4. Ребуси

В конкурсі інтелектуалів брали участь 6 команд, а саме:

1. Коледж СНАУ

2. Маловисторопський коледж

3. Медичний коледж

4. Коледж економіки і торгівлі

5. Будівельний коледж

6. Машинобудівний коледж.

Хочеться наголосити, що успіх роботи будь-якого колективу залежить від його згуртованості й цілеспрямованості, здатності зосередитися на вирішенні тих питань, які підготувала і узгодила рада викладачів тих коледжів, які представили свої команди на цьому конкурсі. Вміння не піддаватися емоціям, міркувати над фактами, проявляти колективізм при обговоренні питань і почути одне одного при цьому, дали позитивний результат і відповідні місця.

І місце зайняла команда коледжу СНАУ, у складі: капітана команди - Дмітрєвського Даніїла, Полякової Єлізавети, Бізюк Анастасії, Макаренко Валентини, Хоменко Дарини, Головенка Ярослава.

ІІ місце – команда коледжу економіки і торгівлі

ІІІ місце – команда Машинобудівного коледжу СумДУ

Всі команди показали достатній рівень знань. Але хотілося відмітити команда Маловисторопського коледжу СНАУ, яка в своїх діях керувалася девізом «Один за всіх і всі за одного». Це достойна позиція, яка заслуговує на повагу, увагу і наслідування

Творчі, розумні, креативні! Ми чекаємо вас на інтелектуальних конкурсах.

Більше фото на сторорінці у Facebook

Самойленко А.М., викладач економічних дисциплін.