IMG 4397

Питання екологічної безпеки, наразі, стоїть дуже гостро. Порівнюючи з минулими роками Україна, звісно, намагається йти вперед. Люди з кожним днем все більше задумуються над наслідками, які чекають на них, якщо вони елементарно не викинуть сміття в смітник, чи не почнуть його сортувати. Саме ці нагальні питання були розглянуті за круглим столом у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Н. К. Крупської.

На зустрічі були присутні студенти 441 та 442 груп разом з Бутенко Ларисою Григорівною, яка була одним із спікерів. У доповіді Лариси Григорівни йшла мова про правове регулювання якості продуктів харчування, ключовим моментом було питання: що споживач має знати про харчовий продукт?

Заступник директора Департаменту екології та охорони природних ресурсів у Сумській області Кашпур І. В. виступила з темою «Екологічні проблеми Сумщини та шляхи їх вирішення». Ірина Володимирівна повідомила про основні екологічні проблеми Сумщини та можливі способи їх вирішення. Юристи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Рибалко О. К. та Омельченко О. О. акцентував увагу на правових аспектах захисту екології.

Студенти щиро вдячні спікерам та організаторам заходу - працівникам відділу документів з природничих і аграрних наук Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки за мега корисну інформацію та цікаву статистику, які змушують задуматися над збереженням навколишнього середовище. Сподіваємося у найближчі часи стан нашої екології значно покращиться.

Марченко Анастасія