Надрукувати

9d5618cf 00a7 4d8a 8747 1054b559eaf5

7 лютого, у рамках співпраці з Господарським судом Сумської області працівники суду організували студентам IV курсу,  так звану, «суддівську школу».

Навчанням студентів займалася начальник відділу документального забезпечення та контролю Литвиненко Лариса Григорівна та прес-секретар Фільченко Марина Володимирівна. 

Темою зустрічі стала «Позовна заява:  її особливості та рух у господарському провадженні». Ознайомлення з даною темою почалося з першого етапу, а саме з вікна реєстрації документів. Тут майбутнім юристам розповіли про зміст позовної заяви, її принципи формування та оформлення. Але  найкраще навчання - це набуття практичного досвіду, тому студенти мали змогу ознайомитися з номенклатурою справ, розглянути приклади позовних заяв, знайти у них помилки та способи їх усунення.

Виявилося, що юридична професія є у певній мірі небезпечною. Під час знаходження студентів у суді була проведена евакуація у зв’язку з повідомленням про замінування суду. Та це не завадило навчанню, підвення підсумків  було проведено на свіжому повітрі.

Такі виїздні заняття до судових установах мають лише позитивні наслідки для закріплення теоретичних знань та набуття практичних навичок студентів. Майбутні фахівці щиро вдячні працівникам суду за цікаву та корисну  інформацію.

Марченко Анастасія

Требух Вікторія

Перегляди: 1163