DSC5738

17 лютого  в читальній залі бібліотеки відбулося засідання бібліосалону «Афіна» «Побачення з книгою: Кохання - найвищий злет душі»,  присвячене дню святого Валентина та Міжнародному дню книгодарування.

Уперше на побачення з книгою прийшли студенти 211, 311 груп обліково-фінансового відділення разом зі своїм куратором Шумковою В.І., а також  заст.директора Лук’яненко Л.М., зав. обліково-фінансового відділення  Покутня Н.О., зав. методичним кабінетом Шаповал І.Г., практичний психолог Коробова О.Г..

Під час засідання  Кузнецова Катерина та зав. бібліотеки Лахіна Л.О. познайомили студентів з історією свята та його символами. Також прозвучали поезії про кохання у виконанні Литвиненко Дарії, Скорпан Марії.

Родзинкою побачення стала презентація книги «100 историй великой любви», яку подарували бібліотеці випускники юридичного відділення. Мельник Максим та Кравченко Владислав розповіли  історії кохання  Джона Ленона та Йоко Оно  і Боні та Клайда з цієї книги. Бібліотекар Палецька Л.В. зробила короткий огляд змісту книги, на побачення з якою прийшли гості бібліосалону.

Сюрпризом для всіх стало цукеркове ворожіння «Передбачення кохання».

Чекаємо  наступної зустрічі з читачами в бібліосалоні «Афіна».

Зав.бібліотеки Лахіна Л.О.,

куратор 211, 311гр. Шумкова В.І.