DSC5821

З метою розширення та збагачення знань студентів із української мови та літератури, формування в них розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні наша держава, виховання любові до рідної мови, бажання досконало володіти нею, пробудження почуття національної гідності 28 лютого в читальній залі бібліотеки коледжу було проведено інтелектуально-розважальну гру «Мова єднає всіх». У заході брали участь  студенти 1 курсу обліково-фінансового відділення (111група ).

Проводили гру викладач української мови та літератури Генайтус О.В. та зав.бібліотеки Лахіна Л.О.. Студенти об’єдналися в 2 команди : «Україночки» та «Суржик», ведучі представили членів журі у складі заступника директора з навчальної роботи Лук’яненко Л.М., практичного психолога Коробової О.Г.  та викладача  Співак А.О.. Змагання почалися.

Гра тривала 6 раундів, в яких були завдання для всієї команди, а один раунд – змагання капітанів. Команди мали можливість заробити додаткові бали, давши правильну відповідь на бонусні питання.

Присутні вболівальники не тільки спостерігали за дійством, а  допомогли командам заробити додаткові бали, правильно відповідаючи на запитання-жарти.

Об’єднало всіх учасників гри спільне виконання пісні «Червона рута».

Цікавим і корисним став перегляд відеоролика «Українською краще», після чого студенти поділилися думками з приводу власне українських слів, які вони почули.

Фінальним акордом гри стало нагородження команди переможців «Україночки» та привітання   команди-учасниці «Суржик».

Сподіваємося, що студенти все життя пам’ятатимуть  про те, що справжня людина виростає саме з любові до рідної матері, до родини, до рідного краю, до рідної мови та культури. Бажаємо студентам, щоб вивчення мови стало черговою сходинкою до майбутніх успіхів, до самоствердження.

Викладач української мови та літератури Генайтус О.В.,

зав.бібліотеки Лахіна Л.О.