Надрукувати

Одним із засобів вирішення проблеми зайнятості сучасної молоді на ринку праці, є її орієнтація на започаткування власної справи. Велику роль у цьому відіграють громадські організації підприємців і роботодавців.

Сумське об'єднання роботодавців займається захистом та представництвом інтересів підприємців, організація знаходиться поза політикою та не належить ні до якої політичної сили.

 DSC4976 1  DSC4980 1  DSC4988 1 

Головна мета об'єднання - сприяння створенню комфортних умов ведення бізнесу для своїх учасників і конструктивному діалогу між представниками влади та бізнесу. Для цього організовуються зустрічі з представниками влади, бізнесу та політики. Особлива увага приділяється навчанню членів організації на різноманітних семінарах та тренінгах.

8 жовтня 2013 року в коледжі відбулась зустріч студентів – випускників правового відділення з виконавчим директором Сумського об'єднання роботодавців Лежненко Аллою Анатоліївною та членом об'єднання, президентом Сумського бізнес-клубу Сорокою Олександром Володимировичем.

Крім інформації про діяльність Сумського об'єднання роботодавців гості запропонували слухачам участь у реальних проектах та семінарах і підкреслили, що попит на кваліфіковані кадри залишається стабільним.

Ця зустріч викликала великий інтерес серед студентів-юристів, адже багато з них мають на меті започаткування власної справи.

Отже такі зустрічі мають велике значення для подальшої профорієнтації випускників коледжу.

Перегляди: 2721