У рамках тижня, присвяченого дню студентського самоврядування, було проведено різноманітні заходи: виховну годину «Я – лідер», своїм досвідом роботи активісти студентського самоврядування поділилися за круглим столом зі студентами – першокурсниками «Живіть по-студентськи».

Про роботу органів студентського самоврядування в коледжі розповіли члени студентської ради «Лідер» на зустрічі з одинадцятикласниками ЗОШ № 1, 27, 29, с. Степанівка.

 DSC6880  DSC6891  DSC6898

Велику допомогу для виялення лідерських якостей надає психолог коледжу Коробова Ольга Генадіївна, яка зустрілася і провела тренінг з активом студентського самоврядування. Так співпало, що на святковому тижні ще одне свято – День працівників сільського господарства.

Саме йому і присвятили студенти та викладачі обліково – фінансового відділення звітній концерт

«Гарна пісня для душі», розкривши свої творчі здібності і довівши ще раз, що бухгалтери, фінансисти, економісти вміють не лише рахувати, а й співати декламувати, танцювати.

Найвизначнішим днем студентського самоврядування, став останній , під час якого студенти та викладачі обмінялися своїми ролями. Зі справжнім натхненням і відповідальністю працювали дублери адміністрації (Маслєннікова Катерина, Глуходід Наталія, Хуторянська Вікторія, Веріч Аліна, Шматок Максим, Площик Артем), вони цього дня змогли розкрити свої організаторські здібності. По - справжньому готувалися студенти до ролі викладачів (математики, історії, правознавства, філософії та інших дисциплін).

 DSC6906  DSC6913  DSC6934

Цікавим та корисним був проведений тиждень студентського самоврядування, адже дуже важливо саме в студентські роки віднайти у себе таку рису характеру, як відповідальність, розкрити свої організаторські здібності, відчути себе дорослим і освіченим.

Отже, шановні студенти, бажаємо вам активніше проявляти себе і долучатися до всіх студентських справ, сьогодні – ви молоді і креативні, за вами майбутнє!