IMG 20180420 120634 Добігає кінця навчальний 2017-2018 рік. Разом з ним завершується і спортивний сезон для наших студентів. 19-20 квітня відбувся один з останніх видів Спартакіади міста – змагання з легкої атлетики серед команд ВНЗ 1-2 р. а.

У цьому році наші легкоатлети виступили досить вдало, завоювавши десять медалей різного ґатунку! В активі команди дві золоті – Почома Владислав 411 гр. (метання списа) та Федченко Олександр 121 гр. (біг на 800 м) три срібні – Мігаль Дмитро 311 гр. (метанні списа та штовхання ядра), Некрасова Анна 311 гр. (штовхання ядра), а також п'ять бронзових медалей – Маліч Маргарита 111 гр. (штовхання ядра та метання списа) Почома Владислав (штовханні ядра), Нєкрасава Анна (метання диска) та Виноградський Дмитро 412 гр. (біг на 3000 м.).

У загальному заліку і цього разу першість виборола команда Машинобудівельного коледжу. А ось на друге місце претендували дві команди, що набрали однакову кількість очок – це срібний призер минулого року команда Медичного коледжу і дружна команда наших спортсменів. На жаль, згідно Положення, в такому випадку перевага віддається команді, у якої більше перших місць. І ось за цим показником ми поступилися медикам. Але можна без сумніву привітати наших спортсменів з заслуженим третім місцем, особливо враховуючи те, що в минулому році вони були лише п'ятими.

Дякуємо тренеру команди Васильєву В.І. за підготовку та вдалий виступ вихованців.

Бажаємо нашим легкоатлетам міцного здоров'я, успіхів у навчанні, наснаги в подальшій підготовці до відповідальних змагань.