DSC5667

На початку травня першокурсники-юристи зібралися у читальній залі на зустріч із випускником нашого навчального закладу, учасником антитерористичної операції 2014 року Кознієнком Сергієм.

Коли перед очима кадри з новин, фото поранених та загиблих героїв, дивлячись їм у вічі, розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положимо за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну, це стало станом душі.

Вже кілька років ми не можемо спати спокійно: знову гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які не задумуючись пішли боронити кордони держави і героїчно загинули. Згадували і випускника нашого коледжу Стеценка Вадима, який загинув у 25 років під час обстрілу в районі села Весела Гора Луганської області. Студенти вшанували пам'ять загиблих сумчан хвилиною мовчання.

Друга частина зустрічі – живе спілкування з добровольцем, учасником АТО, командиром відділення роти спеціального призначення. Сергій – співробітник УМВС у Сумській області. У 2014 році, коли почало наростати протистояння на Донеччині та Луганщині, увійшов до складу спецпідрозділу міліції. Разом із колегами поїхав на схід України. Зазнав поранення ніг. Сергій є активним громадським діячем, допомагає армії та родинам АТОвців, член Центру обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО.

Студенти ловили кожне слово гостя, пропускали його через серце і душу й завмирали, коли голос Сергія тремтів від розповідей про смерть і справжню дружбу на війні.

Незважаючи ні на що, ми віримо в щасливе майбутнє. І віримо в те, що кожен, хто був присутній на цій зустрічі, взяв для себе приклад мужності, патріотизму й безкорисливої відданості рідній Батьківщині.

Лопатка К.М.