DSC 8081 Наприкінці жовтня студенти другого курсу правового відділення відвідали столицю України, а саме Верховну Раду України та Національний парк Межигір'я.

Орган законодавчої влади справив неймовірні враження на майбутніх юристів. Зокрема ми дізналися про розклад пленарних засідань народних депутатів України, які відбуваються в сесійній залі. Не менш цікавим було почути, що у восьмому скликанні Верховної Ради України депутатами працюють 52 жінки - це найбільша кількість жінок у парламенті за всю історію незалежної України. На власні очі ми побачили прапор України, який був внесений до сесійної зали Верховної Ради у День Незалежності 1991 року. Традицією студентів коледжу СНАУ стало фото біля легендарної картини «Державотворення».

Другою частиною екскурсії став Національний парк Межигір'я. Юні правники були вражені масштабами території, де проживав за часи свого правління екс-президент Віктор Янукович. Обійти всі володіння за день неможливо. Місцевість облаштована парковими алеями, фонтанами, зоопарком, має величезне поле для гольфу та ще неймовірною кількістю споруд. Знаменита "Хонка"- найбільший в світі палац з дерев'яного бруса. Зоопарк Межигір'я – один із найбільших звіринців України. Там можна побачити не тільки звичайних домашніх тварин, але й досить екзотичних.

Мрія студентів здійснилася. У стінах Верховної Ради у кожного з'явилося бажання стати народним депутатом України. а Межигір'я вразило своєю розкішшю.

Дорогою додому стомлені, але сповнені оптимізму ми співали пісні. Заїжджали до Сум, співаючи гімн України, з надією на майбутні цікаві подорожі. За незабутню поїздку та яскраві враження ми щиро дякуємо Роговенко Ользі Василівні, Лопатці Катерині Михайлівні та Безрук Людмилі Анатоліївні.

Вечорка Юлія, студентка 422 групи