DSC9241

25 жовтня у коледжі відбувся традиційний щорічний конкурс художньої творчості «Таланти твої, першокурснику!», який засвідчив те, що студенти перших курсів стали «справжніми» студентами і довели, що вони гідна зміна випускникам коледжу.

Цьогоріч свої вміння та навички з вокалу, хореографії, студентського театрального мистецтва, художнього читання презентувала кожна група нового набору. Не біда, що можливо, не все задумане вдалося реалізувати, що інколи тремтіли голоси та коліна... Найголовніше – щирість, сміливість, прагнення якнайкраще представити свою групу, створити атмосферу свята, єдності та позитиву.

Конкурсна комісія оцінила таланти першокурсників – дотепність, гумор, вміння «триматися» на сцені, змістовність, креативність. По завершенню конкурсу маємо наступні результати.

Перемогу в номінації «Вокал» (соло) отримав Тягушев Дмитро (411 група). На ІІ місці – Гордієнко Святослав (411 група). ІІІ місце посіла Карпенко Вікторія (412 група). У номінації «Вокал (дует)» ІІ місце посіли Бречка Анастасія та Велика Софія (311 група), ІІІ місце – Чижова Оксана та Володько Юлія (111 група).

Щодо драйвових та енергійних учасників номінації «Хореографія», то маємо такі результати: перемогу отримав танцювальний колектив 111 групи, на ІІ місці - колектив 211-311 груп. Танцювальний колектив 411 групи має ІІІ місце.

Чуттєвими та глибокими були виступи конкурсантів в номінації «Художнє читання». І місце виборола студентка 412 групи Карпенко Вікторія. На ІІ місці опинився дует ведучих 411 групи Тягушев Дмитро та Мойсенко Юлія. ІІІ місце поділили студентки 111 та 211 груп Авдєєнко Марина та Яременко Анна.

В номінації «СТЕМ» кращими були (І місце) студенти 411 та 412 груп правового відділення, ІІ місце – у студентів 111 групи спеціальності «Облік і оподаткування», ІІІ місце – у студентів 211-311 груп.

Вітаємо студентів-першокурсників із вдалим дебютом та бажаємо й надалі розвивати свої таланти. Отже, запалу, креативу, натхнення Вам, дорогі першокурсники!

Більше фото на сайті facebook.com.