DSC 8104

Мабуть, усі мали змогу поринути у світ фантастики та магії. Одним із її джерел була спочатку книга, а потім і кінофільм «Гаррі Потер та філософський камінь». Так, Гаррі одного разу сказав: «Мандрівка у твою мрію почнеться сьогодні...». Даний вислів має реальне підґрунтя, адже скільки мандрівок дають початок великому началу єства справжньої особистості.

Прекрасного осіннього дня 30 жовтня 2018 року студенти правового відділення Коледжу СНАУ здійснили свої мрії та бажання, а ще, можливо, на мить, але уявили себе керуючими державою, тими людьми, від яких залежить все в нашій Україні. Також студенти 421-422 груп мали змогу прослухати захоплюючу екскурсію про Верховну Раду України, а також Національний парк Межигір'я.

Побувати у кріслі залу засідань парламенту, де перед тобою сидів високопосадовець...це досить цікаво. Приємний екскурсовод, який розповідає особливі деталі, може дати відповідь на будь-яке питання, здатний лише поглибити жагу до вивчення права. Надзвичайно багато вражень студенти отримали саме від реального спостереження того, що донедавна бачили тільки з телевізійних трансляцій. Окрім того, не можна не згадати про вишуканість інтер'єру ВРУ, деталі якого тільки доповнювали один одного, а також несли свою, окрему частинку історії України до та за часів її незалежності.

Наступною нашою зупинкою було Межигір'я. По дорозі туди студенти прослухали ввідний екскурс, що дав змогу краще орієнтуватися у вулицях нашої столиці, а ще дізнатися про видатні місця цього, безумовно, старовинного і водночас сучасного міста. Сам же Національний парк Межигір'я вражав красою, елегантністю та барвами осінньої природи. Ми намагалися збагнути якомога більше, пізнати нові факти. Загалом, вражень безліч, починаючи від ландшафту і закінчуючи атмосферою, яка панувала у Межигір'ї.

Хотілося б висловити величезну подяку адміністрації коледжу СНАУ за постійний розвиток студентів, за те, що наше життя насичується яскравими моментами, які точно залишаться у пам'яті. Отже, мандрівка у особисто мою мрію сьогодні здійснилася і я б радила усім не відкладати свої бажання у довгу шухляду.

Бізюк Анастасія, студентка 421 групи