DSC5648

Щорічно 15 грудня у всіх країнах, які мають статус провідних світових виробників чаю, відзначається Міжнародний день чаю – напою № 1 у всьому світі.

Такому цікавому святу присвятили бібліотекарі засідання бібліосалону «Афіна», яке відбулося 16 грудня в читальній залі бібліотеки коледжу.

Учасниками дійства стали студенти 111 групи обліково-фінансового відділення та гості: куратор групи Неженець О.П. і практичний психолог Коробова О.Г..

Ведучі (Ільчук П., Тесля Є., Стеценко А., Мазна М.Ю.) познайомили присутніх з історією свята чаю, здійснили історичний екскурс «Звідки прийшов чай». Потім усі з цікавістю переглянули відео про способи заварювання чаю та презентацію про види чаю, з якими їх познайомила бібліотекар абонементу Мазна М.Ю..

Бібліотекар читальної зали Палецька Л.В. запропонувала до уваги присутніх знайомство з виставкою та бібліографічний огляд матеріалів «Чайна церемонія».

Зав.бібліотеки Лахіна Л.О. презентувала інформаційний буклет, підготовлений до Міжнародного дня чаю «Чайна симфонія насолоди і здоров'я».Після чого провела бліц-опитування «Мені запам'яталося... »

Закінчилося засідання бібліосалону «Афіна» спільним чаюванням і цікавим спілкуванням. Як виявилося , далеко не все ми знаємо про такий звичний для кожного з нас напій - чай...

Колектив бібліотеки чекає вас на наступних засіданнях бібліосалону «Афіна». Попереду - багато цікавого!...

Лахіна Л.О., зав.бібліотеки