img 2020 09 25 13 24 40

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки приносять багато радості. Студенти-бухгалтера вдало поєднують час навчання з часом для розваг. У п’ятницю, 25 вересня, за хорошою традицією, яка була започаткована у нашому навчальному закладі ще в попередні роки, викладачі фізичної культури Давиденко М.М. та Старинський О.М. спільно зі студентами 111 групи першого курсу навчання обліково-фінансового відділення та їхнім куратором Трипольською Я.О. організували пікнік «на природі», зокрема у мальовничому куточку нашого міста Суми –на берегах ріки Псел.

Відпочинок і дійсно був активним.Студенти мали змогу провести своє дозвілля,граючи у різноманітні спортивні ігри та руханки.

Традиційними в поході завжди є страви,які готуються на вогнищі.Ми не стали винятком та перекусивши колективно приготованими бутербродами,всі активно включились до приготування каші.

На останок, ми насолодилися смачнющим медовиком,який спеціально для нас спекла наша одногрупниця та юний кондитер-бухгалтер Устименко Аня.Нам дуже смакувало.

Проведений активний відпочинок дозволив ще більше згуртувати студентів і викладачів, адже ми відчули себе однією великою родиною.

Підготувала студентка 111 групи Калюжна Єлізавета