32 33

23 листопада 2020р. в 211 та 311 групах була проведена виховна година до Дня пам’яті жертв Голодомору «Рік 1933… Не маємо права забути!». Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Щороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років, перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг та на цвинтарях.

Студенти пригадали трагічне минуле українського народу, замислились про бережне ставлення до історії своєї країни, розкрили її як білі, так і чорні сторінки.

Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих,хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. Озиратися в минуле треба кожному. Треба його осмислити, зрозуміти, бо історія повторюється. І коли люди не зроблять сьогодні висновків, то вони так і будуть ходити по колу…

Галина Вернидуб,

класний керівник 211-311 груп