Screenshot 5

12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики. У цей день в 1961 році Юрій Гагарін першим у світі здійснив орбітальний обліт Землі. На виховній годині студенти 111 групи дізналися про історію космонавтики та успіхи співвітчизників у підкоренні космосу.

Горета Дмитро, Дундук Дарина та Єрмоленко Валерія підготували цікавий презентаційний матеріал про Всесвітній день космонавтики. Прослухавши доповіді, студенти зробили висновки про те, що Україна зарекомендувала себе як космічна держава на витоках космонавтики.

Україна і космос - нероздільні. Зв'язок цей міцно встановився на зорі космонавтики, і виправити його зараз просто неможливо. Багато видатних українських вчених-науковців були творцями теорії польоту. Саме завдяки видатному українському вченому і конструктору Сергію Корольову, ракета 12 квітня 1961 року вивела у космос першу людину планети.

Значних успіхів українці досягають і сьогодні: ми дізналися про те, що хоча грошей на розвиток космічних досліджень бракує, українці постійно беруть участь у міжнародних програмах, займаються розробками і виготовляють космічний транспорт.

Трипольська Я.О., класний керівник нашої групи, акцентувала увагу на причинах пишатися Україною у сфері підкорення космосу. Вагомими з них є три: в Україні народилися основоположники космонавтики, українець (Леонід Каденюк) був у космосі, українці будують космічний транспорт.

Україна – космічна держава, з багатим минулим і впевненим потенціалом на майбутнє. Українцям дійсно є, чим пишатися! Хто ж знає, як би склалась світова історія космосу без українських вкладів?!

Єлізавета Калюжна, студентка 111 групи