DSC 1862

Вибір професії – один із найвідповідальніших і найскладніших кроків у житті молодої людини. Бо тільки сама людина може побачити, до чого вона має хист, до чого відчуває покликання. І тут найважливіше – не схибити.

24 вересня 2021 року у стінах нашого коледжу відбувся профорієнтаційний захід на тему «Традиції чаювання», організований Костян С.В. та Носаль О.М. Студенти та викладачі гостинно зустріли учнів Степанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Недарма наше дійство мало таку назву, адже студенти поділилися історією виникнення легендарного напою, розповіли про технологію збиранням плодів чайного листя та різновиди чаю. Коли гості тільки переступили поріг закладу освіти, ми зробили фото на згадку, яке наприкінці подарували школярам.

Студентка 121 групи Калюжна Ліза розповіла про структуру обліково-фінансового відділення та поділилася власною історією вступу до коледжу. Діана Конєва, студентка 422 групи, «привідкрила завісу» студентського життя правового відділення. Дівчата запросили школярів відвідати День відкритих дверей, розповіли абітурієнтам, як долучитися до підготовчих курсів.

Під кінець профорієнтаційного заходу студенти частували абітурієнтів смачним трав’яним чаєм з медом та солодощами.

ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» завжди радо зустрічає гостей!

Єлізавета КАЛЮЖНА, 121 група